| nebunu_5532 a întrebat:

Sa va zic ce mi s-a intimplat in urma cu citeva luni. Numele meu este NAE si eram intr-un avion in timpul zborului si la un moment dat avionul a intrat in picaj. Toti calatorii sau panicat si au inceput sa tipe si sa strige ca o sa murim. Eu am intrebat-o pe stewardesa ce sa intimplat iar aceasta mi-a raspuns ca a facut pilotul infarct. Am mai intrebat-o cine piloteaza avionul si mi-a raspuns ca nimeni. Atunci ea m-a intrebat daca stiu sa pilotez iar eu i-am raspuns ca da fara sa-i spun ca am pilotat numai pe playstation. M-am asezat pe scaunul pilotului si am redresat avionul chiar cind mai aveam putin sa ne prabusim. Intre timp pilotul si-a revenit si a preluat comanda aeronavei.Cind am iesit din cabina de comanda, toti pasagerii avionului au inceput sa aplaude si sa striga in cor NAE NAE NAE. Dupa ce a aterizat avionul stewardesa mi-a cerut nr. de telefon pe motiv ca s-a indragostit de mine. Acum eu nu stiu cum sa procedez. Am facut bine ca i-am dar nr. de telefon?

30 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Ai ratat sansa sa intrii in Mile High club... esti un slab.

| Hmmmm a răspuns:

Nu te mai uita la filme romantice!

| harciog a răspuns:

Cit s-a terminat Otelul -Ceahlaul?

| Hombre a răspuns:

Iata-l pe eroul Nae
Care-si da cu tesla-n...
Si crede că un avion
E caruta cu motor.

| Hombre a răspuns:

Hei mai frate "nebun"
Te-ai inarmat si cu tun,
Care trage doar cu rime
Dar eu fac caca pe tine.

Băi bulangiule naşpet
Sa-ţi pui un căcat in piept,
Sa fii si tu decorat
Un căcat cu alt căcat.

Daca vrei, te ţin in rime
Am izvoare de gandire
Dar inseamna, plictisire,
Sa ma cac mereu pe tine. laughing

| Hombre a răspuns:

Pentru Alex Nebunu si QuizMaster
+
Măi ciocoflenderi dulăi
Ce va da-ti mari pulărai?
I-a ascultati voi la mine
Da-va-ş clanţa la pulire,
Vreti sa va bateti in rime?
Măi căcătoi neambalati
Si de musca verde căcaţi,
Ati stat prea mult la soare
Si v-ati uscat foarte tare.
Dar aveti si voi noroc
Aveti bafta si-i de bine
Că trecu pacolo un caine,
Mirosii si-a dat târcoale
Si hap dintr-o miscare,
Vă mânca pe amândoi.
Si-i firesc sa fie asa
Ca doar cere eticheta,
Cum pe-o aleie curata
Doi căcăti uscati de soare,
Deasupra mustele-n zbor
Si un miros ingrozitor,
Ca sa stea nesticheriti
Pe aleea cea curata
Care trece lumea toata.
Dar ca sa incheem cu bine
Si-o morala se cuvine,
Cat ai vrea din căcătoi
Sa-i faci să miroasa bine,
Chiar mancati fiind de caiine
Ei sun vesnici altruisti.
Nu-si declina starea lor,
Chiar, si caini cand se caca
Tot ei ies' din curu' lor.

| Hombre a răspuns:

@ nebunu, spurcat la gura esti fratioare numai căcat veritabil depozitezi in ea, fii spurcat in versuri doar. Astept poezia rolling on the floor

| MajorAsshole a răspuns:

Ce tare! Si te-ai trezit dupa ce i-ai dat numarul de telefon, sau inainte?

| Julia89 a răspuns:

Deja m-am saturat de cretini care fac situl de ras pe bune

| xXx_6966 a răspuns:

Estiun scriitor adevarat...ai putea sati deschizi si o cariera cu asemenea povesti,,.

| Anduuu a răspuns:

Mda...e bine ca ai imaginatie, te admir pentru asta, macar pe tine nu te bate stresu ca pe minesadsad

| Marya6329 a răspuns:

Stii ce ii naspa? ca am vazut filmu...

| QuizMaster a răspuns:

Ce imaginatie, nebunu isi bate joc de noi.Si dupa aia te-ai trezit ametit si ai zarit un joint pe podea din care ramasese doar filtrul nuiasa?

| stefan1995 a răspuns:

Nae... in codu persoanelor din avion se traduce GAY >:p... oricum super tare povestea laughing

| caractere a răspuns:

Nebunu mananci rahat
si iti place pentru ca...
Tu insuti esti un ****!

| opium a răspuns:

¨fara sa ii spun ca am pilotat numai pe playstation¨laughing

| anonim3_9723 a răspuns:

..."esti un retard ce se regaseste in piesele lu` pepe"...

| Rollo a răspuns:

Your nickname fits you

| nebunu_5532 explică:

Pentru HOMBRE...tu esti lache marinat ce bagi in tine rahat si o pupi pe toata-n cap. Sa te vad acum pe dinsa cum ti-o bagi pe toata-n trinsa. Ai fost tot mereu o cirpa cu care m-am sters la buda.

| nebunu_5532 explică:

Anonim3 cine este pepe asta? Banuiesc ca este vreun cintaret de manele iar tu esti fanul lui nr. 1 nu este asa?

| nebunu_5532 explică:

Bai HOMBRE rahat
te-am tot surprins in flagrant
cind te jucai cu hindelica
si il pulai ca pe putica.

Tu esti curva cea dintii
ce se freaca-n p**a oricui.

Te-am surprins mereu in gura
cum te jucai cu a mea friptura.

Esti un lache marinat gaozar faimos legal
ce te stie lumea intreaga
ca te joci cu o p**a bleaga
si incerci sa o trezesti
ca-n povestea cu Trei Iezi.

Te-am avut mereu in P**a
ca pe o puturoasa muratura
ca apa tie nu iti place
si preferi numai pisoace
sa te speli cu ele in gura
cum scrie in Sfinta Scriptura.
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| nebunu_5532 explică:

QuizMaster poezie de dragoste pentru tine iubita mea...
Pasarica pasarica sa te vad mort in putica
si calare pe tramvai sa te arzi in cur pe plai
pe plaiuri mioritice normal, sa sugi puta in balcani
doar de dragu la dolari

Pe la opera o arzi
si te frigi doar intre craci.

Cacanar mereu vei fii
si in fund te vei beli.

Tu femeie ai tot fost
dovada prostiei cu care cresti
si a p**i pe care o belesti.

Curva mare ai devenit
din dragoste pentru belit
sa te vad **** flambat
rupt in gura si pe crac.

Te iubesc ca pe un frate si sa iti pun organele genitale, cind pe burta cind pe spate
sa le simti in gura toate ca pe doua oua moarte

Oua doar de rinocer
sa sugi tu mai pusti rebel.

Si acum in incheiere sa imi sugi p**a tu mai vere...rolling on the floorrolling on the floor

| nebunu_5532 explică:

Hombre nu ai nici un talent fratele meu. Esti sec rau. Ar trebui sa te apuci de culturism ca sa te mai cultivi si tu ca tare incult esti. Am sa revin cu o noua poezie special pentru tine ca asta ultima pe care ai facut-o tu este...infecta. A fost atit de nasoala si de plictisitoare incit m-am cacalit pe tine...ce sa fac m-am scapat.:d

| EmaS a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai!

| dyana_6840 a răspuns:

Da eroule!

| ILINCA_8854 a răspuns:

laughing Ce poveste interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, imi spui cum DREACU s-a revenit pilotu din infarct? Si spui ca nu pilota nimeji avionul? Dar stiam ca 2 piloteaza avionul, nu unul.
Esti prea prost ca sa poti fi insultat.

| ANDREADANIELAANDRE a răspuns:

Ba am vazut filmul. Tie in todeauna ti se intampla lucruri c ain flme nu? ejjejejeje laughing laughing

| Urworstnightmare a răspuns:

Imi aminteste de scenariul la un film, denumirea am uitato (nu este o gluma)...

| Nicu1991 a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata asa-i? Fii serios