| ElnMurg2007 a întrebat:

Sa zicem ca m-am îndrăgostit de un baiat. Nu mai vorbesc cu el de vreo doua luni si nici nu știe ca il plac. De cand a încetat sa mai vorbească cu mine vad numai marca masinii lui peste tot. Pana si pe net imi apare numele lui. Azi am văzut si un nume de sat derivat din numele lui de familie iar ieri mi-a dat like la o poza dupa doua luni de zile de cand nu a mai facut o. Sunt semne ca s ar întoarce înapoi sau viata doar isi bate joc de mine?

Răspuns Câştigător
| thinkro a răspuns:

Offff, parcă mă văd pe mine citind asta... Îmi pare rău să-ţi spun că sunt doar coincidenţe. Ştiu că ai fi vrut să auzi altceva, dar nu te-ar fi ajutat la fel de mult, crede-mă! Mai bine e sa treci peste asta acum. Eu m-am amăgit mult timp cu o situaţie asemănătoare.

| ElnMurg2007 explică (pentru thinkro):

Asa am zis si eu..ca sunt coincidente. M am resemnat de mult ca el nu se va întoarce dar pe deoparte înca mai am o speranța si nu stiu de ce. Mulțumesc mult pentru cuvinte.

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ori zicem ori "să zicem"...

| ElnMurg2007 explică (pentru Necunoscut112):

Nu m-am exprimat eu bine dar chiar sunt desi nu am vrut.