| laila2 a întrebat:

Saalut cu 5 saptamini in urma am avut un contac sexual neprotejat dar era a 3 zi dupa finisarea ciclului mentrual, ciclul a mers normal nu am avut nici o simptoma de sarcina dar niste greturi caci am probleme cu stomacu dar ma doare des in partea stinga si cu o saptamana in urma am dat analizele de singe si urina si mi-a facut analiza generala si au spus ca schimbari nu sunt sunt careva procente de sarcina?

1 răspuns:
| aliyo a răspuns:

Pentru asta ar trebui sa mergi la un ginecologhee hee.nu sa pui intrebare pe TPUwinking. scuze.da' asa elaughing