| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Am o intrebare adresata fetelor.Cand va place de un baiat aveti senzatia aceea de "inghetare", adica va bate inima mai repede nu stiti ce sa ziceti si daca acel baiat se apropie de voi va indepartati? Fara mistouri.multumesc anticipat si funda!

Răspuns Câştigător
| stefydulcika08 a răspuns:

Suntem in aceeasi clasa, deci trec mereu pe langa el.Pe dinauntru asa simt ca trebuie sa fac, dar ce fac e sa trec pe langa el si sa il ignor.Nu sunt genul care sa arate prin fel si fel de metode ca imi place un baiat.De exemplu:sa scriu pe tabla:S+* intr'o inima si sa spun ca altcineva a scris-o.Sau sa-i scriu pe Facebook ca il iubesclaughing

2 răspunsuri:
| ygna72 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau nu m-as indeparta, din contra, m-as apropria Adica ori imi place de el ori nu? Acum. depinde daca se aproprie uitandu-se la tine normal.

| ForeverWarrior explică (pentru ygna72):

Eu vroiam sa spun ca ea se indeparteaza