| Insuficient a întrebat:

Sal.Cum pot sa invit un baiat la intilnire?

Răspuns Câştigător
| CiocolataCalda a răspuns:

Pai depinde mult de el si de tine. Trebuie sa ai curajul s-o faci. Daca sti ca place, poti s-o faci foarte lejer (ex: Cand iesim doar noi doi? sau Cand ma scoti si pe mine la un suc, doar noi 2? ) Dar daca nu sti daca te place, te sfatuiesc intai sa incerci sa aflii pentru ca baietii pot fi rautaciosi cateodata si ai putea sa fi ranita. sad Succes! happy

7 răspunsuri:
| petalouda a răspuns:

Eu stiu ca baiatul trebuie sa te invite la intalnire

| neutrino a răspuns:

Depinde de locul si scopul intalnirii. In general, o invitatie se poate face prin viu grai. Daca nu poti, foloseste scrisoarea. Ambele nu folosesc la nimic daca baiatul nu te place.

| Anonim231512352 a răspuns:

Invitindul la un suc sau la o plimbare, fii draguta cu el, arata-i ca tii la el, si acea plimbare va deveni intilnirehappy

| Ping_Ningea_1979 a răspuns:

De ce nu te invita el?!?!

| TheRuneBlade a răspuns:

Te machiezi frumos, uite aici un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=fqjS6XR2Hi8s. Dupa asta, te duci si il iei de ****, ii lingi ficatul si ii zici ca ai puta mica! Si daca nu merge, calea clasica - felatie

| Insuficient explică:

Si despre ce sa vorbim?

| BrusliEInginer a răspuns (pentru Insuficient):

Lucruri cotidiene ( Ce s emai intampla pe la scoala, toate prostiile. )