| Le0Balen a întrebat:

Sal, de ceva timp am o pofta mare de sex nu stiu ce se intampla
Am 14 ani cred ca ma dezvolt nu stiu
intr-un timp am invitat niste fete pentru a face ceva dar nu au vrut, auzind asta pofta mea a cam scazut vreo 7 zile dar a revenit
Ce sa fac? (nici masturbarea nu merge)
Macar niste techinci pentru a baga o fata in pat (si platita daca se poate)

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Hormonii lucreaza nu ai ce face, asta e viata, trebuie sa-ti urmezi instinctele.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezit i de scoală si lasa fetele, nu ai varsta necesara pentru a face sex.

| MiruD a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mie nu îmi vine să cred ce citesc. La 14 ani, mergeam pe teren si jucam handbal cat era ziua de lunga. Si nu imi mai statea capul la baieti.
Cat de mult se schimba lumea. sad

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru MiruD):

Trist,foarte trist.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MiruD):

Exact! Copiii din zilele noastre sunt m ai dezvoltati fizic din cauza E urilor din alimentatie, si hormonii lor sexuali o i au razna.

| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani, nici daca ai vrea nu ai avea cu ce sa faci sex, abia acum iti creste putulica, ori pentru sex ai nevoie de un penis adevarat.
Dar, invata sa-ti explori corpul, sa te masturbezi sa-ti cunosti corpul si potenta.
Fetele le bagi in pat dupa 18-19 ani, cand o sa ai cu ce sa le impresionezi.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ai 14 ani.Ramai la masturbare.

| Le0Balen explică (pentru ShaOfHatred):

Asa ma gandeam si eu laughing

Răspuns utilizator avertizat