| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!
ajutor va rog!
nu vreau sa ma laud...
cum fac sa gasesc prezervative...mai alrgi sad... am incercat durex clasic si extra safe, si strang sad abia le pun :'(
si mi-e rusine sa ma duc la farmacie sa cer prezervative mai largi.

ajutor plz!

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

De regula majoritatea prezevativelor expuse/oferite la vanzare in marile centre comerciale au marimi medii,"M" sau "L". Din acest motiv vei fi nevoit sa cumperi din farmacie unde la cerere ti se vor da si marimea "XL". Ai putea incerca sa vezi daca functioneaza in intreaga tara modalitate ingenioasa de a-si promova produsul, gasita si lansata in urma cu cativa ani de cei de la Durex. Compania a lansat o aplicatie (SOS Condoms) in App Store. Detinatorii de iPhone o pot descarca gratuit si poti comanda modelul si dimensiunea de prezervativ dorita precum si ale alte produse Durex. Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea prezervativelor produse si comercializate si astfel si marimea care sa ti se potriveasca o poti stabili/afla accesand urmatoarele doua site-uri : http://www.potenta.ro/......-mare.html precum si http://idealpenis.blogspot.gr/......um-sa.html

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine. Prevervativele se vand la farmacie ca orice medicment, fara reteta de la vreun medic. Trebuie doar sa-i spui farmacistei ce numar vrei la prezervativ si ea iti va da marimea comandata.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Off da, e nasol cu astea largi. Aveam si eu problema asta candva, dar pana la urma am gasit solutia.Am folosit o camera de masina, e numai buna ca dimensiune dar trebuie sa o vulcanizezi la un capat.

Răspuns utilizator avertizat