| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Am o nelamurire legata de un baiat. Ne cunoastem de un an. Prima data era cam rau cu mine, gen facea comentarii urate. Apoi a inceput sa se comporte frumos si dupa iar rau. Anul asta de fiecare data cand ma vede ma imbratiseaza, iar azi m-a imbratisat mai lung (vreo 10 sec) si cand am vrut sa plec mi-a pus mana in fata si mi-a spus "Nu pleca", dar inainte sa ma ia in brate a zis ca sa merg sa stau cu el ca se plictiseste. Nu stiu ce sa mai inteleg. Isi bate joc? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Lasă-l, te consideră "a 5-a roată la căruță", deci nu merită nici măcar atenția ta.
Vei găsi pe cineva care să țină la tine și vei știi asta. Băiatul acesta sigur nu i-ar păsa dacă s-ar întâmpla ceva cu tine.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca se comporta ca un baiat imatur? poate e normal cum se comporta? cred ca maturizarea se invata prin experiente parerea mea, asa eram si eu cand aveam varsta lui sau vream sa fiu dar ma oprea ratiunea

| mentholinks a răspuns:

Parerea mea in calitatea pe care o detin este ca acest baiat isi doreste sa intretina relatii sexuale cu persoana ta. Iti sugerez sa-l intrebi daca atunci cand se masturbeaza se gandeste si la tine sau e egoist.

| Laura2015 a răspuns:

Nu prea sunt gen cu relațiile...dar după ce ai povestit tu îmi dau seama că îşi bate joc de tine...de ce? ..pentru că el te consideră pe planul 2 mă refer că el s-a plictisit ori stă cu tine ori nu.