| corina_7558 a întrebat:

Sal TPU.As vrea sa ma ajutati.Acum o luna si ceva m-am mutat din Iasi.Si cu o saptamana inainte sa plec prietenei mele cele mai bune i-a venit in vizita varul ei din vaslui.Si m-am indragostit de el si cica si lui ii placea de mine. Apoi suparata am fost nevoita sa plec.Si in timpul acesta am tot auzit ca lui ii place de mine, desi nu am vb cu el niciodata.SI acu aflu ca el vine iar in Iasi ca sa se intalneasca cu o alta prietena de-a mea.Si cand am aflat m-am suparat foarte tare.Si am zis ca nu mai vreau sa aud de el.Si as vrea sa ma sfatuiti ce sa fac.Va rog sa imi spuneti deoarece am plans o noapte intreaga si nu stiu ce sa mai fac.

Răspuns Câştigător
| St0mP a răspuns:

Buna Corina.Stiu ca o sa ti se para ciudat ce o sa iti dar poate reusesc sa te ajut.Aici pot fi 2 lucruri foarte simple.1:El te place dar este constient ca este o distanta intre voi si nu are rost sa se mai gandeasca ca isi face rau singur SAU 2:Nu te merita.