| CerAjutorDeLaVoi a întrebat:

Sal TPU joc metin2 hotstyle de un timp, cine stie un bonuswitcher care e bun, sau un trade hack sau orice hack dmg-yang orice hack sau daca stiti ceva buguri sau daca ma puteti ajuta cumva pls, va dau funda (am ales categoria pentru ca e cea mai vizionata)

3 răspunsuri:
| elis1999 a răspuns:

SAL:mai mai lasati hack cai da ai hack numai joci tu si joaca calculatoru stiu ce vorbesc ca si eu jucam metin2 cu hack dar am vajut ca numai joc eu as ca lasa hack si joac u ca asa este mai distractiv fund ok.

| Buzianu_Valentin_1997 a răspuns:

Am eu bonuswitcher care merge dar ce dai in schimb? id:vali_ice (pentru oferte)

| Stanescu200 a răspuns:

Adevarat elis1999 Nu mai jucati cu hack jucati de frumusete cu prieteni asa e frumos...