| alex18x a întrebat:

O intrebare pentru. fete...ce apreciati la baieti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dic ma, s-a rasturnat caruta cu baieti misogini aici.
Intr-adevar, unele sunt in goana dupa bani, dar nu toate, din fericire.
Tu sa ai grija cand te impusca Cupidon, sa nu iti bati joc de fata pentru care ai fost nimerit. Sa nu o freci la cap / sa nu ii dai ordine / sa incerci sa o faci sa rada si sa se simta bine cand vorbeste cu tine.
Dar, sa nu crezi ca totul e roz, uneori Cupidon bea prea mult si uita sa mai traga si in ea cu sageata, asa ca, vezi cum iti controlezi sentimentele.

22 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Sincer?
In primul rand ma uit la aspect! Nu neaparat sa fie vreo frumusete, dar nici urat cu spume.
Dupa, seriozitatea..sa aiba un suflet bun!

| DNSK a răspuns:

Tot ce nu primesc, sau primesc in rate

| Alina14_7933 a răspuns:

Orice-i face unici happy.

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Pai in primul rand sinceritatea, sa poti avea incredere in el! cand iti place de cineva pur si simplu iti place nu ii mai vezi defectele!:**

| akka4 a răspuns:

Auzi fetele, apreciaza sufletul unui baiat rolling on the floor...
Singurele lucruri apreciate de fete sunt: banii si masina pe care o conduce acel baiat...
Degeaba vor incerca fetitele de liceu de pe aici sa ma contrazica, pentru ca, spun asta din propria experientawinking
Adevarat, mai intalnesti si cate una nesigura pe puterea ei proprie si incepe sa o dea cu sentimente (tipic feminin), dar asa ceva intalnesti rar de totwinking
Astazi, ai bani, ai fete langa tine. Ramai fara bani, pleaca si ele.winking

| SugarSkull a răspuns (pentru akka4):

Daca tu atragi doar fufe proaste nu e vina tuturor persoanelor de sex feminim.

| akka4 a răspuns (pentru SugarSkull):

Asta este casanova, mai bine prefer fufe proaste, decat taranci inculte ca tine, pe baza de sentimente cretinewinking

| SugarSkull a răspuns (pentru akka4):

Tu singur ai demonstrat ca nu ai creier intre urechi cand mi-ai pus o eticheta fara sa stii nici macar cum ma cheama. Bravo!

| akka4 a răspuns (pentru SugarSkull):

Tu singur ti-ai pus eticheta la raspunsul anterior

| SugarSkull a răspuns (pentru akka4):

N-ai habar de ceea ce spui. Eu nu te-am jignit in niciun fel, tu ai generalizat in primul tau raspuns si ti-am atras atentia ca nu toate fetele sunt la fel, iar dupa tu ai spus ca-s taranca inculta fara niciun motiv thinking Ma rog, hai sa incheiem discutia aici fiindca nu ajungem nicaieri.

| akka4 a răspuns (pentru SugarSkull):

De aici imi dau seama ca ai un coeficient de gandire zero... In functie de cum citesti raspunsul, el poate avea mai multe intelesuri. Dar cine sa inteleaga? doar avem o limba foarte grea si elevi foarte lenesiwinking
Da si chiar sunt de acord cu tine sa incheem, pentru ca este o discutie infinita si fara rost.
Asta este parerea mea despre fete si sti foarte bine ca asa este, doar ca incerci sa te amagesti singur; probabil ai anumite motive/frustrari sa faci asta

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru akka4):

Esti o curva masculina!happy, FELICITARI! nu esti cu nimic mai presus decat femeile de care ne vorbesti tu. O zi buna iti urez si da, astept un mesaj cocalaresc din partea ta in care sa dai si mai multa dovada de ignoranta, prostie acuta si frustrare si inca un lucru:fa-te gay! asa nu o sa mai ai femei "usoare" langa tine ci barbati "usori" numai bine iti urez si success cu transmiterea undelor usoare de prostie prin lume.
P.S Ma infectezi!happy

| akka4 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Hopa,trebuia sa vorbeasca si ion de la deal... el sa stea deoparte? nu se poate...
fratele meu, sau ce ce draci de sex ai; dupa nume imi dau seama ce fel de persoana esti, cati 14 anisori ai? sti si tu ce inseamna sa iubesti?
mai stai si asteapta zane care sa te aprecieze laughing) sau poate esti de sex feminin sau gay, asteapta vreun macho sa te reguleze punand sufletwinking
sincer imi este si scarba sa vorbesc cu astfel de oameni (copii tampiti), ca voi. numai bine tarfa-gay ce esti (asa se intampla cand nu se stie ce sex ai)

| akka4 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Si inca ceva... explica-mi si mie ce inseamna un cocalar, daca tot folosesti acest termen... 90% din cei care il folosesc, habar nu au ce inseamna. printre care te afli si tu

| OtakuForever a răspuns:

De pinde fata.
De exemplu pentru mine conteaza cum e la suflet adica bun nu un golan si dupai la frumusete si sa fie romantic si glumet

| Purec a răspuns (pentru OtakuForever):

Nasol, nu prea ai sanse sa gasesti unul asa happy

| RemusAndrei a răspuns (pentru OtakuForever):

Sa aiba bani ca asa va place voua

| OtakuForever a răspuns (pentru RemusAndrei):

Nu chiar mie imi place ca baiatul sa fie bun la suflet daca are bani si e fitioas asa credeti voi

| OtakuForever a răspuns:

De

| iuly12345 a răspuns:

Sarmul, glumele, cum de bine se imbraca

| mutafkta a răspuns (pentru iuly12345):

Si cum de bine foloseste limba romana.

| lacramyora a răspuns:

Mie imi place sa fie original sa fie el ansasi daca cineva te plae antradevar nu egzizta sa-i placa doar un lucru ci toata fiinta ta.