| without2 a întrebat:

Sal tpu.totul a inceput acum un an aveam 15 ani si unei fete din cartier ii placea de mine.in fine s`a bagat in seama cu mine ieseam afara si intr-o seara pe mess m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si nu am acceptat. apoi a incepus sa ma streseze la fel cu aceeasi intrebare si dupa vreo 2 saptamani neam combinat.relatia nu a durat prea mult si ne-am despartit apoi iar ne-am impacat iar ne-am despartit si tot asa de vreo 3-4 ori.chiar daca ne-am despartit tot ieseam afara sau seara la o tigare.dar partea nasoala e ca acum mie imi place de ea si o vreau inapoi si i-am spus sa ne impacam dar numai vrea.acum de cand i-am zis doar ne salutam cand ne vedem intamplator si atat.ma cam respinge de la un timp.niste sfaturi sa o am inapoi?

Răspuns Câştigător
| Aurura a răspuns:

Ai 15 ani si alergi dupa o fata? serios? eu am 20 de ani, dar tin minte ca daca la 15 ani stiam ca un disperat ma vrea badly nici de al dracului nu-l vroiam, dar ma macina gelozia daca il vedeam cu altalaughing)sigur te-ai prins unde vroiam sa ajungtongue

2 răspunsuri:
| DenisukuDeniii a răspuns:

Fa-o geloasa. Iesi cu alte fete cand e ea prin preajma, pupa-le, ia-le in brate. Sh ea va crede ca ai trecut peste, dar cand se va astepta mai putin, invit-o in oras sau undeva la plimbare si adui aminte de toate amintirile frumoase ale voastrebig grin Eu cred ca va functiona asta, sper ca o sa va impacatipuppy dog eyes

| Difference a răspuns:

Ignor-o, fa-te ca nu te mai intereseaza, ca ti-e indiferenta si o sa vina la tine.