| Qwertyuop2389 a întrebat:

Vreau și eu sa inteleg ce se intampla...

De ce in ultima perioada ma simt ciudat, parca am o frica de a nu fi plictisit, nu prea mai am încredere in oameni, stau mereu pe gânduri când ies pe afara, ma simt cumva exclus, singur, mi se par toti falși, și ma întristează lucrurile astea.De ce oare?

Sa Menționez faptul ca am avut o relatie mai demult, și ca am suferit destul de mult, doar ca acum mi-a trecut, dar încă ma simt asa...

Ce sa fac ca sa mi treacă?

Inainte nu eram asa.

Funda!

1 răspuns:
| Fabian_Fabi_1998 a răspuns:

Stiu ce simti, am experimentat tot felul de sentimente sumbre si pot spune ca tu iti produci starea asta, trăiești în demoralizare si nu le dai sens lucrurilor. daca tu nu schimbi ceva atunci cine? totul pornește de la tine, tu iti controlezi gandurile nu ele pe tine, schimba-ti conceptia asupra lumii si o sa vezi ca o sa (,) se schimbe totul.