| LanguageMaster a întrebat:

Sălile de fitness, clasele de yoga și clasele de aerobic sunt locuri bune pentru a cunoaște fete?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Fete poti "cunoaste" oriunde daca ai bani, arati bine si stii sa reciti din Macedonski (daca intelegi trimiterea)... daca nu, poti sa te duci unde vrei tu, ca tot cu laba ramai.winking

| RAY a răspuns:

Sala de sport nu e loc de dating e loc de făcut sport, te poți alege cu dosar penal + ca fetele de acolo arata foarte bine și băieți frumoși sunt acolo, deși șansele sunt mici

| Werrich a răspuns:

La Barou poti cunoaste fete, sau la inchisoare. Te duci si le zici ca le reprezinti gratuit in instanta daca va cuplati.
https://writeaprisoner.com/inmates/nicole-leedy-49891-177/penpal

| mastadont a răspuns:

După părerea mea da, eu mi-am cunoscut unele dintre prietene prin acele locuri.

| Cheo0S a răspuns:

Decat tinder sau Instagram clar sunt mai bune.
Daca esti antrenor si eventual au ce castiga de pe urma ta, arati bine cum zice asta mai sus laughing o sa fie deschise la asa ceva.
Dar daca esti un libidinos care i-a sala pe post de night club, o ramai placut dezamagit.

| CassiusAlexander a răspuns:

NU. Ori mergi să faci sport ori stai acasă. Afară cu libidinoșii din săli. Ugh

| Pnin a răspuns:

Fete poți cunoaște oriunde daca nu ai vreun handicap social.