| Skillz_2743 a întrebat:

Sall. :]
Ador un baiatt ` de 2 ani thinking
El nu stie.worried. Are prietena, dar nu vreau sa ma bag intre ei. Fata o cunosc foarte bine, nu stiu cum sa va zic.Umbla cu toti baieti.In fine. El stie ca e o "parasuta". Chiar el mi-a zis.
Si. m'a intalneam aproape in fiecare zii cu el.big grin.Il mai pupam pe obraz, dar sincer.Cand il vedeam simteam ca mor.Nu stiam pe unde s'o mai iau laughing). El ma baga in seama pe mess, vorbim la tel.Vara trecuta, a vrut sa-mi zica ca ma place. Dar, sunt prea mica. Diferentza de 4 ani intre noi.
Si, nu stiu ce'am zis de'am ajuns la chestia cu "Virginitatea" :]].
Mi'a spus, ca ea[adica gagik'sa], era virgina inainte, dar acum. el a dezvirginat'o. Pur si simplu nu ma intereseaza!
Acuma, a aflat tasu' si masa ca numai e ea virgina, dar nu au aflat cine e de vina.Si oricum, el numai simte nimica pentru ea nici nu o iubeste asa mi-a zis, dar, puteam sa fim imrepuna varsta asta.ne impiedica.
El e un baiat de treaba, nu se gandeste numai la sex, credeti'ma.
Si vreau sa ma apropii de el foarte mult. Oricum, o sa se desparta de ea, desi o sa-mi para rau, dar eu fac orice pentru baiatu' asta laughing
Nu stiu, cum sa'l atrag, ce sa'i zic. daca l'as saruta, cine stie ce s'ar intampla.
Voi ce ziceti?big grin

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cum sa fie parasuta daca era virgina cand l-a cunoscut si clar nu l-a inselat din moment ce inca mai sta cu ea?!

E clar ca baiatul e un porc mistret. Sta cu ea, i-o trage, dar o face in toate felurile!

Probabil a scapat si el de virginitate si a prins gustul la dezvirginat fete!

Foarte urat ca n-are respect pentru iubita.Imagineaza-ti ca la fel va fi si cu tine!

| Razvan a răspuns:

Superficial si destul de prost
Daca nu ar fi superficial atunci de ce ar conta atat de mult diferenta de varsta?thinking
Destul de prost de ce? 90% dintre masculi se lauda la cate fete le-o trag.Motivele sunt necunoscute deocamdata.Sa fie orgoliu? Pentru ca nici 20% dintre povesti nu sunt adevaratelaughing
Probabil vor sa se dea scula.La figurat
Eu zic sa astepti. Tu ti-ai facut numarul. Urmeaza el

| Razvan a răspuns:

@AlexLikesRainbows
Eu as fi primul om care ar fi fericit daca as fi generalizat sau as fi exagerat cu ceva.Am vazut cat le poate capul reprezentatilor sexului tarewinking
N-am sa inteleg niciodata trei aspectebig grine ce se lauda, de ce isi iubesc atat de mult masina si de ce se cearta in 5 minute cu unul, se bat si apoi il imbratiseazalaughing

| Anca a răspuns:

Daca stie ca-i parasuta si nu o lasa mai mult ca sigur o iubeste.
Ce rol ai tu in piesa asta de teatru a lor...nu prea vad.

Esti poate umbra lui!

Eu zic sa-l lasi in pace. Daca nu de tot, cel putin pana se desparte de ea. Si abia apoi sa-l cauti! Daca mai simti nevoia. Desi eu ma indoiesc...

Multe persoane vor ce au altii, numai din dorinta de a lupta si a invinge.

| BlueHusky a răspuns:

Indiferent ca ai face eu zic sa faci, macar sti ce sa faci dupa.

| claus a răspuns:

Esti prea mica si doar o sa ti-o traga si dupa aia o sa faca la fel cum a facut si cu parasuta pe care esti geloasa. ramaneti amici, nu forta lucrurile aiurea.

| crysty08 a răspuns:

2 variante ori te respinge ori te saruta apropo sa fiti doar voi 2 ca in caz d enu vrea sa n zic ca il faci de ras sau chesti de genu ai grije de tine te-am pupat

| ProjectJackpot a răspuns:

@Onutzu, ai generalizat prea mult! ai mai si dramatizat, pe langa.nu toti suntem la fel.

| ProjectJackpot a răspuns:

"imitatii de baieti", asta e expresia corecta pentru multi din ziua de azi. dar si fetele au ajuns "imitatii de fete", multe dintre ele.

| anonymus a răspuns:

Aoleu, te intalnesti cu un baiat de 2 ani, e prea mic, inseamna cu tu ai -2 ani, adica nu ai iesit inca din testiculul tatalui tau

| SatanaInIzmene a răspuns:

Eu zic ca esti un copil cu hormanii razna si cu o pasarica care vrea sa rupa lantul.Nu e bine? Mai incercam.Esti o fata cu scuipicul in coltul gurii cand vezi imitatii de baieti.Nici asa nu e bine? Mai incercam.Esti pe un drum prost si pe el nu circula niciun destept.Nici asa nu e bine? Ma las...

| TabooR a răspuns:

Fa doar ce simti!

| giulianaiulia a răspuns:

Pai in primul rand daca vrei sa fii ci el si toate circumstantele sunt bune incearca macar prin lucruri simple spune-i adevaru ca tii la el mai bine decat sa sari pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doua optiuni:
1.Il saruti, este de acord si se va intalni cu tine. (desi, daca spui ca tipa e cum e...nu mi-ar parea rau de eahappy )
2.Il saruti, ii place, vrea, dar nu o va lasa pe prietena lui, iar tu vei avea de suferit.

Eu zic sa lasi lucrurile sa vina de la sine... e pacat sa stricati o prietenie ASA BUNA, zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai gresit varsta : ai scris " 2 ani " dar ma rog oh go on ce zici sa faci cea ce simti happy dar daca sentimentele tale sunt amestecate... ce zici sa te mai gandesti : mai petrece timp cu el si dupa incearca sa faci ce crezi dar s-ar putea ca el sa faca primul pas :->
"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zi asta mi se intampla si mie dar nu stiu cum sa fac asta il iubesc in secret dar nu stiu cum sa ii arat