| eddyEdddy a întrebat:

Sall,am 14 ani si imi place de o fata, ea ma intreaba ce mai fac cu colega mea de banca si ele vorbesc mereu dar nu intreaba ce face sau din astea intreaba gen Ce mai face iubirea ta sau te-ai mai lins cu ea...
Nici macar nu am fost cu colega mea dar nu stiu de ce zice asta. Credeti ca e geloasa?

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cred ca e mai degraba nesimtita si nu stie cum sa mai faca misto de tine. Parerea mea e ca nu te place, daca ar fi asa te-ar intreba alte lucruri

| ShamelessQboy a răspuns:

Pare mai mult invidioasă!
Poate ca ar vrea ea sa fie colega ta de bancă.

| simplegirl2 a răspuns:

Poate crede ca o place pe Colega ta de Banca sau ca ai o relatie cu ea! pare fel iasa Daca intreaba astea