| anonim_4396 a întrebat:

Sall am nevoie urgent de voi in seara asta ttre sa vorbesc cu un baiat de 21 de ani... ce iasi putea spune ca sa isi doreasca sa fie cu mine? va rog urgent

3 răspunsuri:
| Te besk a răspuns:

Vezi asta e si problema mea sad nu stiu si eu asta incerc sa descopar sadsadsadsadsad

| justme85 a răspuns:

E ff simplu. just be you my dear.depinde daca chiar merita. poate sa aiba el 21 dar daca se comporta ca un pustan de 17 ani. si ai ard hormonii in el cand vad o tipa si te vede ca pe o prada.acum depinde de ce iti doresti si tu.cine stie poate sunteti pe acceasi lungime de unda.sau poate este doar ceva trecator.in concluzie.nu incerca sa fii disperata dupa el.crede-ma ai de pierdut. vorbeste-i frumos.si fii sincera. unele chestii minore dar car conteaza cam asta ne place noua baietilor trecuti de 21 anisorilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga ce sa-i ceri lucruri simple nu pompoase si in ultimul rand fi sincera cu el ok