| HelpBoy a întrebat:

Sall am o problema cu facebook-ul nu imi arata pozele de la prof prietenilor si stiu ca ei au poze puse si nu imi arata nici toata lumea cand e on? ce sa fac? scuze de cat am nev de rasp urgent

2 răspunsuri:
| Joanabibuz a răspuns:

Ai incercat sa inchizi si sa deschizi calculatorul? Sau sa incerci sa folosesti alt calculator.

| Condescu_Alin_1991 a răspuns:

Sall am o problema cu facebook-ul nu imi arata pozele de la prof prietenilor si stiu ca ei au poze puse si nu imi arata nici toata lumea cand e on...am incercat si p alt pc si functioneaza Multumesc!