| keely a întrebat:

Sall, azi dimineata mi-am iertat iubitul dupa ce ne-am certat foarte tare pentru ceva foarte grav in fine. Vreau sa va spun ca ne iubim foarte mult si se vede ca tine la mine dar cateodata asa e de indiferent si dintr-o data i trece. Astazi la telefon mi-a zis ca vorbim maine ca nu are chef sa vorbeasca... si azi dimineata plangea de fericire ca l-am iertat.Inainte nu era asa dar nu imi pot explica reactiile lui. Ma puteti ajuta? Fundoi:*

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el fata in fata, spune-i ce simti pentru el si incearca sa afli ce simte si el cu adevarat pentru tine. Lasati telefonul, vorbiti personal.

| jasmine11 a răspuns:

Heii! si eu cu prietenul meu suntem la fel. numai ca eu am gresit el mi-a spus ca nu mai am ce vb cu el iar spre dim la ora 4 mi-a dat telefon si mi-a cerut daca mai vreau sa fiu cu el, si noi ne iubim, si, si el e indiferent uneori si i trece. nimeni nu ii poate intelege pe baieti decat ei. poate e asa ca are probleme, si isi aminteste cat te iubeste si dupa aceea ii trece, asa sunt eu trebuie sa ne obisnuim, eu m-am obisnuit asa ca bafta si tiebig grin

| youmail a răspuns:

Simplu - Si baietii au nevoie de spatiu pentru a-si pune ordine in ganduri.
Eu spre exemplu ma duc intr-un loc singur si ma gandesc ce vreau sa fac cu viata mea, cu relatia, cu problemele pe care le am apoi discut cu ea pentru a nu ma mai afla sub influenta momentului.
De multe ori e mai bine sa nu spui nimic de cat sa spui ceva la nervi ce ai putea regreta mai tarziu.
Poate nu toti stiu sa isi exteriorizeze sentimentele dar cu totii le traiesc.
Atata timp cat te iubeste si tu simti asta accepta-l asa cum este si iubeste-l si tu sau zi-i pass.

Asculta o melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=sI7M8roIQvE&feature=related

| Maruuu a răspuns:

Am avut parte si eu de asa baiati!happySunt orgoliosioh go onIa sa nu.l bagi in seama sa vezi cum umbla in limba dupa tine! Oricum ar fi...sunt sigura ca te iubestelove struck