| MusicLover a întrebat:

Sall. Azi, la amiaza, la disney channel a fost "vrajitori contra varcolaci" ( magicienii din waverly place) si la sfarsit, Maison s-a transformat intr-un lup pentru. totdeauna iar julieta si-a pierdut puterile si a revenit la varsta reala. intreb daca astea au fost chiar ultimele episoade si magicienii din waverly place s-a terminat de tot sau vor mai urma alte episoade si sezoane in viitor?!?!?
sczzzz de categorie

2 răspunsuri:
| gaby37 a răspuns:

Pai nu stiu mai urmeaza un episod maine continuare

| Jesus24 a răspuns:

Vor mai urma si alte episoade pentru ca ei au mult succes si nu de pot opri acum