| HeLbOyS1998 a întrebat:

Sall... Cum as putea atragea o fata care o plac >>>?/ Adica i-am facut in ultimul timp cadouri romantice si peste cv timp continuand asa am aflat ca si-a schimbat sentimentele fata de mine [in bine], dar tot nu pot sa o fac sa fie cu mine...

Răspuns Câştigător
| LilianaT a răspuns:

Scriei tot timpul, petrece impreuna cu ea mai mult timp, nu o lasa niciodata sa astepte, fai cit mai des complimente...

| HeLbOyS1998 explică (pentru LilianaT):

Mersi de idee am sa incerc

3 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Probabil fata nu te place, probabil te "place" din simplul motiv ca ii oferi bunuri materiale.

Daca ea te placea nu trebuia sa ii cumperi nici o floare sa ti-o demonstreze.

Treci la urmatoarea.

| Moora123 a răspuns:

Da, este "foarte" util sa cumperi afectiunea cuiva cu, cadouri.

O persoana te place daca te place. E atat de simplu. Da, poti sa faci pe cineva sa faca ceva (gen sex) prin cadouri dar daca ai 14 ani, iti recomand sa termini cu abordarea gen Hollywood si sa te porti normal.

Fa-o sa rada, fa-o sa zambeasca, fa-o sa se simta bine, sa se simta apreciata. Fie ca are 14 sau 24 sau 34, e cam acelasi lucru.