| inteligenta a întrebat:

Sall, daca ati fi la iubitul/iubita voastra/vostru acasa singuri ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Tomy98 a răspuns:

thinking greu de zis...dar in mare as arata ce simtwinkingintelegi voi ce vreau sa ziclaughingrolling on the floor

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu lua în seamă vorbele necuvenite.Cei 7 ani de-acasă...Eu,dacă aş avea o asemenea ocazie, aş face un vas imens cu floricele şi ne-am uita la un film.Dar nu un film indecent, cum obişnuiesc alţii să facă.Aş prefera o comedie.Astfel,vei vedea un zâmbet de la el şi îl vei face să se simtă bine lângă tine. Oricine se simte bine, atunci când zâmbeşte.Nobody4Nobody.

| elasexygagica a răspuns:

Ce intrebare prosteasca, mi-as invata iubitul sa socoteasca.

| Đϋffγ a răspuns:

Nebuniihee heelove strucklove struck

| mona a răspuns:

Comanzi o pizza, te uiti la un film apoi faci sex inainte de finalu filmului

| Cosmiinna a răspuns:

Păi, ne-am uita la filme. am sta în pat. lucruri normale happy ceea ce fac îndrăgostiţii, de obicei trebuie să laşi să vină de la sine, nu neaparat să îţi faci un program big grin

| Alex_1359 a răspuns:

Te uiti la eahee hee

| Dropsyyy a răspuns:

Am gati amandoi impreuna, ne'am distra, ne'am saruta, mai mult nu love struckNu ma gandesc la prostiirolling on the floor

| sunshine939 a răspuns:

Pai as face o baie cu spuma.m as uita la film impreuna cu x.am face ceva bun de mancare.sau pur si simplu am lenevi in pat.

| BLABLAGAGA a răspuns:

Comanzi pizza daulodeaza un film de groaza rau ca sa se sperie si sarut-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ghici ciuperca ce-i!

| Nirvanista a răspuns:

Joc monopolly laughing)

| yoiuliano a răspuns:

Sex de cate ori poti