| DRIFTY a întrebat:

Sall,imi cer scuze ca postez aici dar nu stiu unde,
prietena mea a visat ca eram aman doi si fugeam de politie si armata la un moment dat am ajuns la o vila si aveu armele indreptate spre noi si cum stateam noi eram asa langa niste fan si eu(prietenul ei) m-am ascuns in acel fan,au tras cu o bomba chiar in el eram speriati bomba nu eplodat imediat si dupa a explodat cand eram acolo,si prietena ma gasit mort cu picioarele smulse si s-a trezit,ce sa insemne? sau unde sa caut ceva sa vad ce inseamna, va rog, multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. Nu cred ca inseamna mare lucru. Visele sunt vise, visezi si atat a fost raman doar o amintire. Un vis este o halucinatie, o calatorie in somn unde practic interactionezi oameni cunoscuti si anumite locuri.
Atunci cand visezi ca moare o persoana apropiata inseamna ca in viata ta lipseste un anumit aspect intruchipat de persoana respectiva, sau intr-o alta interpretare poate insemna ca ai sentimente ascunse pentru persoana care moare in vis, si doresti sa te elberezi.Inseamna ca viata ta se va schimba, vei simti nevoia de a o lua pe cai noi.

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Bonnie&Clyde numai ca Bonnie traiestewinking.
Si eu am avut tot felul de vise, care de care mai ciudate si am cautat sensul lor. Ce am gasit era egal cu zero, nu s-a intamplat nimic din ce s-a scris ca o sa intample, nici nu ma simteam cum scria ca trebuie sa ma simt

| WildDream a răspuns:

Poate sa insemne ca a vazut prea multe filme de actiune...Altceva nu cred ca inseamna.