| DenDi a întrebat:

Sall.intrebarea mea este cam lunga daca vreti o cititi daca nu treceti mai departe.imi place de un baiat din scoala. eop invat in localul 2 el in localul unu. eop sunt cls a 6 el a 7.il vad mereu cand ma duc la magazin sau la informatica.intr'o zi am vb cu el pe chat pe facebook, dar de atunci nu am mai vorbit. nici macar nu suntem prieteni.as vrea sa ma imprietenesc cu el dar sunt mult prea timida. i'am cerut unei colege de a lui[prietena buna cu mine]sa ma ajute dar a zis ca nu prea stie sa faca pe cupidon. dati'mi si mie idei cum sa ma imprietenesc cu el si sa ne apropiem si incetul cu incetul sa formam o perehce.

2 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Pai e totusi bine ca ai fb lui.intereseaza'te ce hobby'uri are si cel mai important daca are si el o iubita. observa'i caracterul, caci daca amandoi sunteti timizi nu veti ajunge prea departe. daca e asa, fa tu primul pas. sper ca te'am ajutat cat de cat. multa bafta!

| DenDi explică:

Pai am aflat ca nu are iubita.dar o fata mi-a zis ca nu prea baga fetele in seama orice cls ar fi ele si mi-e frica sa nu ma fac de rasI don't want to see