| YourSweetAngel a întrebat:

Sall! mi'e foarte dor de fostul meu iubitcrying nu de mult ne'am despartit insa ideea ii ca nu vreau sa mai fim din nou impreuna insa eu il iubesc enormcrying... ce as putea face sa il uit tinand cont ca ff curand incepe scoala si noi suntem in aceiasi clasa:O:O:O...va rog cat mai rapid! cel mai inteligent raspuns primeste funda restul votbig grin

Răspuns Câştigător
| NoNameMe13 a răspuns:

O sa iti trebuiasca o adevarata "terapie" pentru a-l uita. Incepe s tu prin a nu te mai uita la telenovele, filme de dragoste, nu mai asculta melodii de dragoste, caci iti faci tie insati rau, gandindu-te la el. O sa iti fie greu la inceput, dar daca nu o sa te mai gandesti nici la el nici la alti baieti un timp, nici nu o sa iti dai seama cand l-ai uitat si o sa o poti lua de la capat cu orice baiat iti va placea tie. Gandeste-te ca daca nu il uiti acum el se va pune cu alta si te va durea atunci cand il vei vedea sarutandu-se sau tinandu-se de mana cu alta, deci uita-l cat de repede poti tu. Multa bafta! kiss

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai sa il uiti pana incepe sc e posibil nuami daca iti faci alt pr alt b de care sa iti placa.
gandeste-te l defectele fostului asa no sa iti mai placa mult de el.
iar l sc stai mereu cu pr tale asculta muzicaa si nici nu te uita l el.

| Alex_8669 a răspuns:

Nu este nevoie sa il uiti. Cum sa il uiti cand el este cu tine in clasa si il vezi 5 zile pe saptamana? Ideea este ca multe persoane pun intrebarea asta: Cum sa il uit? Asta este doar in mintea ta. Daca intrebarea asta nu mai spusa de nimeni tu nu te-ai mai fi gandit la asta si eu nu asi mai sta sa scriu acum un raspuns la aceasta intrebare care nu ar fi existat! happy
Cauta in dex cuvantul iubire sa vezi ce inseamna pentru ca nu prea stii. ( Daca il iubeai nu ai vrea sa il uiti ) cel putin asa cred eu.