| felix24 a întrebat:

Sall. nu stiu am niste intrebari tampite in minte : daca intreb o fata daca vrea sa fie prietena mea si raspunde, nu, ce se va intampla in continuare? de ex ma va evita complet sau ceva de genu asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu vrea poate sa accepte prietenia ta sau sa te evite depinde de persoana.

| aryana_4212 a răspuns:

Salut Felix.Stai linistit ca la majoritatea baietilor se intamla lucrul asta.Tot ce trebuie sa faci e daca te refuza sa zambesti chir daca te dore un pic si i zici frumos am glumit draga.

| deniy a răspuns:

Buna pai dragul meu nu stiu ce s-ar intampla ca nu toate fetele sunt la fel dar ai putea face astlfel gasesti un moment in care sa fiti doar voi doi si ii spui direct ca o iubesti si ca vrei sa fiti impreuna si daca rade de tine sau te ia peste picior ii poti spune ca a fost doar o gluma si daca ea de fapt te place veti fi impreuna succes...

| felix24 explică:

Pai noi suntem clegi de 3 ani si ea e placuta cam de toti da na eu nu stiu ce e cu mine ca mi-sau aprins rau calcaiele dupa ea big grin si nu prea am curaj dar ii spun in vacanta

| Hydroz a răspuns:

Ma, uite am patit si eu. Imi placea o fata si i-am zis daca i-ar placea si chestii. Fata a refuzat prima data, dar dupa vreo 3 zile a venit ea la mine sa imi spuna ca de fapt vrea. Acum nu stiu in ce relatii esti cu acea persoana, dar iti urez succes si mertia sa incerci (sau cel putin incearca sa te apropii mai mult de ea) si totul vine de la sine. Bafta tongue

| Anne_8887 a răspuns:

Hmm, depinde de fata si de legatura dintre voi. Nu cred ca ar avea de ce sa te 'evite complet', mai ales daca sunteti prieteni.

| Elissa_3408 a răspuns:

Pai.thinking Daca vrea. puteti ramane buni amici de ex eu i-am zis unui baiat nu.straight face. si am ramas prietenihappy