| XxRoxRoxyxX a întrebat:

Sall nu sunt chiar noua pe aici dar am o intrebare si as vrea raspunsuri sincere fara misto...deci sa incep cu inceputul, azinoapte am fost la nunta unei verisoare si era un baiat pe care il cunosteam de mai mult timp dar nu vb deloc. Totul a inceput dupa masa cand am mers acasa la mireasa eu am coborat din masina iar el abia ajunsese si era singur, m-a intrebat doar ce fac si apoi am intrat in casa unde ma astepta perechea mea(nu iubitul pentru ca nu am) si el tot timpul se uita la mine, cand am ajuns la restaurant am picat la aceeasi masa cu el, iarasi se uita la mine iar cand ma uitam catre el isi intorcea privirea. In tmip ce dansam au inceput melodii lente si m-a invitat la dans, am dansat ceva timp apoi eu am iesit afara. Cand am intrat el m-a intrebat daca am o tigara si am spus ca daca vrea mai bine iesim afara pentru ca ai mei erau prin preajma si nu voiam sa ma vada, cum era noapte am mers intr-un loc mai intunecat sa nu fim vazuti, dupa ce am terminat tigarile m-a imbratisat si apoi m-a sarutat, asta s-a intamplat de fiecare data cand ieseam sa fumam. E un baiat foarte dragut si chiar imi place doar ca problema e varsta, eu am 22 aproape 23 el 17 si nu stiu daca e bine sa am o relatie cu el pentru ca mi-a propus asta si cred ca nici ai lui nici ai mei nu ar fi de acord cu asta. Nu stiu ce sa fac e mai bine sa o las balta sau sa il cunosc mai bine si poate cine stie ce va fi? Mi-e cam frica pentru ca e minor si poate ai lui o sa creada ca a o influenta negativa asupra lui.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te lasa influentata de prejudecati. Nu ai absolut nimic de pierdut asa ca parerea mea ar fi sa incercati si va veti da seama pe parcurs daca relatia poate rezista sau totul se va rezuma doar la o simpla aventura.Esti deja la o varsta la care poti intretine relatii sexuale fara probleme iar teama ta privitooare la parearea parintilor lui este complet nefondata. Incercati. Curaj. Succes.

1 răspuns:
| robertp1 a răspuns:

Daca nu este vreun Einstein la liceu, nu prea ai cum sa il mai influentezi, vazand ca deja fumeaza. Incearca-ti norocul, orice baiat viseaza la o relatie cu o fata mai mare, dar conteaza ce vrei tu de la relatia asta, doar o luna-sase luni sau sa te casatoresti cu el?