| anonim_4396 a întrebat:

Pe 11 decembrie am sa fac sex cu iubita mea ea fiind virgina (eu 16 ea 17) si vreau sa o fac sa se simta iubita pentru ca chiar tin la ea si m-am gandit sa ii iau un buchet de 11(pe 11 ne-am bagat) tranfiri de sapun, o ciocolata si un unicorn de plus, sa pun lumanari prin camera sa fie o atmosfera faina sa se simta bine, credeti ca e exagerat? Precizez ca face 3 luni pe 11 si pana acum nu i-am dat niciun cadou

11 răspunsuri:
| Ronald7 a răspuns:

E ok dar esti sigur ca reusesti sa faci treaba pana la final sau ai nevoie de ajutor cunosc persoane care nu au fost in stare si mau chemat in ajutor

| Yrem3119 a răspuns:

Ar fi un gest super dragut din partea ta si cu siguranta i-ar placea, mai ales daca si ea e o fire mai romantica :* Frumos din partea ta!

| badriel a răspuns:

Inteleg ca vrei sa fie o atmosfera hot, dar nu cred ca vrei sa arzi perdelele cu vreo lumanare

| Sofer a răspuns:

Nu e exagerat o sa fie o dezvirginare pe cinste în acea atmosfera plăcută.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu numai asta o sa o faca sa se simta bine, desi este un gest frumos.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atmosfera ca atmosfera, dar eu nu inteleg de ce v-ati setat data sa faceti dragoste. Pac la aniversarea de 3 luni, notam in calendar, bagam castraveciorul la murat laughing

| Crackman a răspuns:

Pare okay, gestul bun.
Chestia este sa mergi pana la capat, sfatul meu cumpara un lubrifiant, asculta de un batran

| Emilian65 a răspuns:

Sunt gesturi frumoase din partea ta.

| #sexplicatii a răspuns:

Salut,

Experiențele sexuale nu sunt mereu ca în filmele porno, iar din cauză că nu cunoști unele lucruri, poți ajunge în situații urâte.

Podcastul #sexplicații se specializează în educație sexuală.

În ediția despre filmele porno am discutat cu Anne-Marie Chelariu despre problemele abuzului de materiale pornografice, de ce sexul în realitate nu e ca acel din filmele XXX. Anne-Marie ne-a spus despre experiența sa când a văzut prima dată un film porno și în ce circumstanțe, dar și cum a reacționat. Am vorbit și despre statisticile din România și Republica Moldova, cum filmele porno afectează percepția de sine, cine sunt cei mai activi utilizatori și de ce.

În episoadele podcastului vei descoperi mai multe lucruri despre primul sex, menstruație, pastile contraceptive, poluții nocturne, orgasme, filme porno, masturbare și alte subiecte despre educația sexuală.

Ne poți asculta:

Pe canalul de Youtube Sexplicații: https://www.youtube.com/channel/UCxLfJnlwaxdjO7QjN92F5sg

Pe Apple Podcasts:
https://podcasts.apple.com/......1497343891

Pe Google Podcasts:
https://podcasts.google.com/......N0L3Jzcw==

Pe Anchor:
https://anchor.fm/sexplicaii

Pe Spotify:
https://open.spotify.com/

Dar și pe Instagram:
https://www.instagram.com/sexplicatii/

De asemenea, ne poți contacta la adresa de mail: podcast.sexplicatii@gmail.com

| NarcisIfrim a răspuns:

Deci e programat? interesant, nu am mai auzit

| decastelica1244 a răspuns:

Pl mare să ai frate...vă *** totuși, dar merge si ce ai zis tu