| ady1234 a întrebat:

am o fata in clasa de care imi place dar ea nu prea cred deoarece nu prea ma baga in seama la scoala, ar vrea sa vorbesc cu ea, sa ma apropii dar nu stiu despre ce sa vorbesc dati-mi niste idei despre care as putea vorbi cu ea in afara despre scoala nu e interesata sau spuneti-mi niste metode prin care sa ii arat ca o plac fara sa eu spun direct pls dau funda big grin

8 răspunsuri:
| SimonaSymo a răspuns:

Spune-i sa-ti explice la un ex la mate sau la altceva si in timpul in care ea iti explica intoarcei capul, privesteo-n ochii si spune-i ca iti place de ea.(funda?)

| ady1234 explică:

Pai la ex nu prea se pricepe sunt mult mai bun decat ea la toate materiiile iar la sport profesoru nu ne lasa sa jucam decat fotbal iar fetele fac sport in sala deci e cam nasoala situatia

| ady1234 explică:

Ce sa fac invat intr-o scoala batuta de soarta rolling on the floor

| Fasie a răspuns:

Pa sti sa stai in fata ei sa te faci ca nu puteti trece unu de altu cand trece pe langa tine ia-o de mana pune-i mana pe sold sti si spune-i in fata ca o iubesti fetelor le plac asfel de gesturi adui flori si altelewinking

| Fasie a răspuns:

Pai sti treci pe langa ia ia-o de mana fate ca unde se duce ea te duci si spune-i in fata cat de mult ti la ea

| deea1990 a răspuns:

Parerea mea este ca,ar trebui sa vorbesti despre un subiect comun,despre ce ii place ei(dc stii),sau o poti ajuta,dar sa te prefaci ca ai treaba ta,la sport,dc jucati hambal,cand sta ea in poarta,tu te prefaci ca joci altceva,si cand se apropie sa dea adversarii(unul dintre ei)te apropii si mai mult de poarta si te uiti unde se va duce mingea(data de adversari),si tu de exemplu iei o minge de baschet(dc este)si te prefaci ca arunci la cos,si rapid,te strecori pe unde vine mingea si o aperi(poarta),si sa vezi ce o sa mai rada(de bine-asa isi da seama ca o placi,dar nu de rau,de happy,asa am patit eu, ce am mai ras(stiam de mult ca acel baiat ma place, si am fost intr-un fel impresionata! happy

| deea1990 a răspuns:

Pacat,noi asa jucam la scoala, ar fi fost bine dc era asa... sad

| rodicutza_6344 a răspuns:

Pai incerca sa o bagi in seama sa o privesti insistent sa o iei de mana sau sa o atigi din,, greseala''tongue