| totY0 a întrebat:

am o intrebare pentru voi : cum sa o fac pe prietena mea sa o facem?
P. S. ea e cam timida

Răspuns Câştigător
| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna!
Nu ai cum sa o convingi u!
Ea trebuie sa simta asta, si cat de timida ar fi,. poate nu ti-ar zice in fata dar daca si-ar dorii asta cu adevarat ti-ar da niste semne. infine. ar trebui sa mai ast.
Pupiki:*

2 răspunsuri:
| MaditsSaaa a răspuns:

Hei
I-ai propus?
Daca da, si te-a refuzat incearca sa n-o presezi...
Intelege-ohappy

| tudyyy a răspuns:

Daca e cam timida. nu prea ai ce face. fa ca si cum a zis Blondutsa.
Si... daca te simti in stare intreab-o daca vrea. asa pe fata si vezi ce raspunde. chiar daca te astepti la un rasp Negativ, incearca!