| FireKing a întrebat:

am o prisetena careia o plac si ea ma place si nu prea ma baga in seama nimic nici un e suparatasad nu stiu ce vrea sa faca. dau funa:9

Răspuns Câştigător
| ioana14 a răspuns:

Eu cred ca vrea sa para indiferenta nu reactiona e doar un joc de al ei fi calm si arata-i ca nu esti un disperat. sper ca te-am ajutatbig grin... FUNDA:d

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Invata frate in **** mea limba romana, tot nu ti-am descifrat scrisul.

| dolcEE a răspuns:

Invata limbu roman, poate de aia nu vobeste cu tinewinking

| Layla33 a răspuns:

?! ce limba e asta? ce e este o 'prisetena' e o noua specie de insecta descoperita de tine? sau o boala? :s. Care e subiectul in propozitie? si mai ales care e predicatul? complementele alea, vai de mama lor de complemente saracele.rolling on the floor l-) l-)

| FireKing explică:

O prietena am gresit si eu