| anonimus03 a întrebat:

SALL TPU am o problema am 14 ani (sunt baiat) si nu am avut nici o ejaculare chiar daca mam excitat am avut doar mici scurgeri si nici dimineata nu am avut nici o erectie e normal va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Fucken a răspuns:

Omule linistestete...nu e nimic grav, ejacularea nu se manifesta la fel la toti oamenii, sau ca in filmele porno...si in plus cred ca aparatul tau reproducator nu e destul de bine dezvoltat

1 răspuns:
| rizbytzu a răspuns:

Aparent nu pare o asa mare problema, sincer nu prea am mai văzut ca tine la 14 ani, pentru liniștea ta ai putea contacta un medic specialist.