| Burlacu006 a întrebat:

Am o problema, de cateva luni cand ma simt stresat sau ca imi este frica de cv imi bate inima tare tare simt ca nu mai pot sa respir si ca ma ia cu panica, dc? Dau funda la ala care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| varcolaccc a răspuns:

Stresul provoacă atacuri de panica involuntare. Te poti duce la medic sau relaxeazate, nu bea cafea - cola si alte băuturi cu, cofeina sau taurina. Nu te impla sentimental in multe lucruri. Încearcă sa tratezi totul mai cu indiferenta si relaxeazate cat mai mult ca sănătatea e mai importantă ca toate.

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ai atacuri de panica.
Citeste mai multe despre ele pe net si du-te la un psiholog.

| neutrino a răspuns:

Asa patesc burlacii, ii apuca de multe ori panica! De ce crezi tu ca cei de la Dragoste si Sex pot inlocui un medic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare atentie, aceste atacuri d epanica pot cauza angina pectorala care este periculoasa

Răspuns utilizator avertizat