| FabiRo a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare.
Cum sa-i spun la o fata ca imi place de ea? Sunt un baiat mai rusinos, vreau raspunsuri sincere.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i simplu si direct, repede bieninteles, pana nu vine altul mai limbut si ti-o sufla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosing gura / cuvinte.

| FabiRo explică (pentru anonim_4396):

Ma credeti prost?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FabiRo):

Nope.

| Harley18 a răspuns:

Invit-o la un suc sa va cunoasteti mai bine.
Spune-i ca o placi cand simti tu momentul potrivit.

Răspuns utilizator avertizat
| porcarumadalina a răspuns:

Spune-i ca iti place de ea si atit.
Spune-i ca sentimentele tale fata de ea sunt ceva mai sus de cit prietenie.
Sau ai putea sa ii spui ce iti place la ea apoi la sfarsit sa ii spui ca o placi foarte mult si ai vrea sa fie iubita ta

| LLL5555 a răspuns:

Cel mai bine ar fi atunci cand ea este trista. Poate ca daca ii spui ca o iubesti se va simti mai bine si veti putea fi impreuna. Succes in dragoste!?❤