| Kiduu4 a întrebat:

am si eu o intrebare happy
Este adevarat ca daca nu porti Bustiera\Sutien de cand ai sanii mici, cand o sa iti creasca o sa fie lasati? worried
Funda big hug
Sincer mi-e rusine ca intreb sad

Răspuns Câştigător
| Anemarrie124 a răspuns:

Nu trebuie sa porti cand ii ai chiar asa mici.Eu anm 15 ani si port de la 12 dar eu sunt si dezvoltata.
Nu o sa ti se lase de la varsta asta.
Nu are legatura cu sutienul.Sutienul/bursiera e doar pentru confortul ta[si pentru arata mai bine printr`o bluza/tricou.Ei se vor lasa dupa sarcina..si nu cred ca este cazul acum.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Eu știam invers... dacă porți de mică se lasă.

| Stephh a răspuns:

Dap.Cam aşa x_x.Eu am purtat.şi na...

| Sim0 a răspuns:

Nuu. Nici daca porti nici daca nu porti nu se lasa straight face. Si cresc in continuare. Nu mai credeti toate prostiile pe care le auziti :*. Unele femei dau vina pe sutien atunci cand li se lasa sanii degeaba. Se lasa deoarece nu fac miscare :]. Nu mai credeti tot ce auziti :*.

| Satana666 a răspuns:

Daca nu porti bustiera, sa stii ca o sa-ti cada si o sa ajungi la mine in pat!devil