| t0p1K a întrebat:

Am vecina o fata care cred ca ma place dar eu nu o plac, vreau doar sa stiu sigur daca ea ma place sau nu. Cand vorbesc cu ea zambeste o fac sa rada, cand o ating nu fuge sau se sperie. se simte bine adica nu se excita, stiti voi. Se uita foarte atenta la mine ori ce as face. Cand trec pe strada si nu o salut sau nu o bag in seama ea se supara si tipa la mine ca nu o salut sau ca nu vorbesc cu ea. Eu incerc sa o resping fiind ca este prea insistenta adica se uita la mine lung sau cand e in grup cu fetele, baietii se uita la mine daca trec pe strada si ma sperie. Va rog sa imi spuneti daca e normal asta si daca ma place! Dau funda

P.S daca raspundeti la intrebare sa fiti seriosi si fara "copii mici "
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, dupa un an si patru luni te-ai gandit ca exista TPU laughing), de ce te intereseaza vecina daca nu-ti place de ea?

| BlueViP a răspuns:

Da, te place, dar ai putea sa o rogi sa iti lase putin spatiu.

| BlakeLively a răspuns:

De ce te intereseaza daca te place, daca sentimentul nu este reciproc?
Fata probabil asteapta sa faci tu primul pas, vazand ca tu nu zici nimic, ea insista. Vorbeste si tu cu ea, incearca sa-i spui ca nu esti interesat cat mai politicos posibil.

| ExPeRyMeNt a răspuns:

Da te place dar vezi-ti de treaba daca nu o placi laso sa visezebig grin nu ai treaba cu eawinking

| CarolineArina a răspuns:

Vrei sa-ti raspundem noi "da,te place" ca sa-ti satisfaci tu ego-ul?
Frate,daca nu o placi si-i vrei doar prietenia, spune-i. N-o mai lasa sa creada ca poate fi ceva intre voi.
Aa, inca ceva, o fata interpreteaza altfel semnele astea cu atingerile, glumele si restul. Poate de asta te place, pentru ca are impresia ca e reciproc.

| mariapopa1234 a răspuns:

Clar,te place:*