| BaiatSincer a întrebat:

As avea si eu o intrebare mai indiscreta (pentru fete).
La ce va folosesc tampoanele? Sau pentru ce? Dar ob pentru ce este laughing scuze sunt curios
Dau fundita pentru cel mai rapid raspuns :X:*

Răspuns Câştigător
| sindromforyou a răspuns:

Tampoanele se folosesc fie cand ti-a venit menstra, fie in fiecare zi ca nu iti patezi chilotul de secretiile pe care le ai, iar ob se foloseste la menstra, e un tampon intern.

9 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Hay frate du-te la C.S-ul tau ca mai mult de 10 ani nu ai dupa intrebarea asta! Fetele folosesc tampoanele, ca O.B-urile cand au menstruatie, absorbantele gen Always tot pentru menstruatie si protej slipuri gen Discreet zi de zi, pentru a fi fresh si a nu murdari lenjeria intima de secretiile vaginale. P.S sunt baiat, si tot stiu! Imi e mila de prietena ta, daca ai.

| eusicumine98 a răspuns:

Tampoanele se pun in nas cand iti curge sange pentru ca te-ai scobit prea mult!

| tataralexandra a răspuns (pentru eusicumine98):

Ai de capu meu rolling on the floor))))))! Deci de 10 minute tot rad la faza asta laughing)))! love struck Mortalaaaa rolling on the floor)))))))))))))))!

| sebysebyca a răspuns:

Pentru ceai!

| Brâncuşi a răspuns:

"Curios"? ...Intreab-o pe mata...

| DarkBlood32 a răspuns:

Tampoanele/absorbantele absorb/tamponeaza sangele fetele care se scurge din "pufarina".
Ob-ul este un tampon care fetele si-l bag in pufarina.

Mai multe aflii pe gugal.

Hai pa! >big grin

| AriannaAri a răspuns:

Dar google la ce se foloseste?
Din cate stiu eu pentru a cauta informatii.
Pa, pa.

| hanzelik a răspuns:

In caz ca nu stiai fetele au menstruatie iar O.B-urile si tampoanele le folosim atunci cand suntem pe stop, ai inteles sau vrei si poze? laughing funda?

| Claudia1397 a răspuns:

straight face Te-ai uitat vreodata la televizor? Nu de alta, dar mai arata si acolo gen tampoane si ob-uri!