| Andrei_Ionut_1995 a întrebat:

Sall TPU, aş dori sa agat o fata de 12 ani de la mine din clasa, cum as putea sa o agat?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa maninci multă fasole, si să bășesti lîngă ea, tare sa audă.laughing

| Alexandru0007 a răspuns:

Ce sa faci ma? la varsta asta iti arde de agatat? dar de scoala ce zici? terminati-va cu prostiile. abia ti-au crescut 3 fire sub oo si vrei sa agati?

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu multa munca de lamurire, si de exemplu printr-o invitatie la o plimbare in doi cu rolele. Sau orice alt motiv prin care sa fiti cat mai des si cat mai mult impreuna. Succes!

| T0T a răspuns:

Iei un cârlig și o agăți.

| minrest a răspuns:

Nu prea inteleg ce ai vrea sa faci, agatat se numeste sa te bagi in seama cu o fata necunoscuta.

| Aslam a răspuns:

Simplu. Iți cumperi o undiță si o agăți. Problemă rezolvată.

| Annamaria21 a răspuns:

Fa i cadou o papusa barbie, sigur o sa sară in brațele tale

| jmecheriepefelie a răspuns:

Cu mulineta

| IonEminescu16 a răspuns:

Deci daca fata din clasa de la tine se afla la 1 sau 2 banci distanta poti lua o undita sa o agati... daca fata este la mai mult de 2 banci poti folosi o lanseta..Bafta!

| IonEminescu16 a răspuns:

Dai cu palmele la fund...si enerveazoo musco si de sfarcuri in timpul orei

| Meli89 a răspuns:

Aveți 12 ani ba nene terminați va cu prostiile astea! pune burta pe carte ca pentru lucruri din astea aveti timp destul!

| marymcn a răspuns:

Cu umeraşul