| 7uuuu7y5yg a întrebat:

astazi m-am masturbat si dupa ce am ejaculat abia mai puteam sta in picioare si ameteam foarte tare. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Poate doar te-ai ridicat prea brusc din pat.

| 7uuuu7y5yg explică (pentru Plato):

Chiar asa s-a intamplat =]]] app mersi

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa vezi cum este cand lesini, ca nu-i normal la 10 anis a te masturbezi!
nu, chiar nu glumesc!
la varsta asta iti afci rau si te gaseste mamica lesinat si cu fundul gol.

| 7uuuu7y5yg explică (pentru Violleta2022):

Sa stii ca eu nu am 10 ani, ăla era fratele meu mai mic.

| Violleta2022 a răspuns (pentru 7uuuu7y5yg):

Eu nu vorbesc de fratele tau, ci de tine, ca asta-i contul tau, dupa cum vad!

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi o perioada de timp, circa o saptamana. Apoi totul va fi ok.

| Catrice a răspuns:

Sa dormi. Vreo 12 ore.

| 20Hertz a răspuns:

Ce ar trebui sa faci? Sa mergi la doctor frate. Acolo ii zici cum s-a intamplat ce faceai in momentul acela etc.