| VreauSaStiu_3396 a întrebat:

Azi am incercat sa intru pe facebook pe contul meu si nu merge cum intru imi apare :Account temporarily unavailable
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.

Am incercat sa intru dupa cateva minute, o jumatate de ora si chiar o ora si tot nu mergee crying(
Help pls ca sa fac sa pot intra pe el si ce are?

Răspuns Câştigător
| mikaela25 a răspuns:

Asa am patit si eu.asteapta 24 de ore si va functiona...:*:*:*