| Anonimaaaxgar a întrebat:

Sall,TPU! Cum ar trebui să îi spun tatălui meu că am iubit. Am 15 ani și nu știu dacă m-ar lăsa să am unul

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da ai dreptate la 15 ani nu cred ca te va lasa deoarece e tata, e barbat si nah...
Acuma depinde daca il ai numai pe el si este un tip intelegator ai rabdare, ai rabdare sa vezi daca este o relatie cat de cat ok pe care nu o schimbi maine si dul o zi la tine cu pretextul ca faceti lectile impreuna si asa il va cunoaste.Va vedea ca este un baiat ok (daca e) si va va permite sa aveti o relatie adolescentina cum se face.Acuma tot ce trebuie e sa stii cum e tatal tau si daca va reactiona ok.

| MihaiNicu23 a răspuns:

II zici ca te-ai indragostit de un baiat sa vezi cum reactioneaza daca nu se enerveaza ii zici ca ai iubit si gata.

| francut a răspuns:

La 15 ani? Nici eu nu cred. Dar va trebui sa-i spui. Ca daca afla din alta parte, e rau.
Direct: Tata, fac si alti baieti cum ai facut tu cu mama. Acum tu stii de ce sunt in stare baietii ca sa pacaleasca fetele. Dar eu nu am stiut si nu te-am intrebat la timp. Acum, am iubit desi nu sunt majora.

| gabriielaaa a răspuns:

Pai nu zi cai iubit ci prieten sal cunoasaca si pote il place dar ca tata o sa fie exiget

| LarissaLary189 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa fie de acord. Am 14 ani si tata cand a aflat ca am iubit a reactionat urat rau, dar mama stia si era de acord. Incearca sa vorbesti cu mama ta, ea iti va fi mereu aproape pentru ca e femeie si ea afacut la fel in copilarie. Succes si Sa va tina!