| SDavidS a întrebat:

big grin am observat ca ma simpatiazeaza 12 fete (nu vreau sa ma dai mare). Problema este cand vorbesc mai mult cu a fata sau sttau cu ea putin timp atunci celelalte se supara pe mine, ce sa fac sa nu le supar?

Răspuns Câştigător
| DariaAlina a răspuns:

Aștepți să crești mai mare ( în vârstă ). Atunci nu vei mai avea de ales, ci te vor alege ele pe tine- și nu vei mai avea cu ce să le superi. Deci, pune mâna de papă! happy

5 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

laughing) pe asta chiar nu o cred. poate sunt maxim 5 fete, dar nu 12 rolling on the floor) sigur au caracterele diferite.incearca sa le observi, nu sa iesi cu ele.vezi care atitudine, limbaj, fizic iti mai place.iti dai seama cum este o persoana dupa modul cum se poarta cu ceilalti.bafta!
P.S sigur nu esti vreun fat-frumos pe cal alb, asa ca nu te mai umfla in pene!

| YouMe a răspuns:

Alege frate una si stai cu ea...nu cred ca esti acu genu care sa stea cu 100 de fete! Alege una!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- citez, parazitii: "ai lant de aur la gat si creierul gol, cumperi toale de firme false, bagi mecla-n mol [...] mor femeile dupa tine, fa-ti un control [...] da, da, sa sugi **** de ziua ta"

| MauiNight a răspuns:

Fiecare zi ti-o petreci cu cate una. Doua zile stai acasa, te relaxezi, bei ceva rece si iti faci planul pentru urmatoarele 12 zile.
In fiecare zi ai un stil de vestimentatie diferit; alte preferinte, alta personalitate happy te joci pana primesti cate un Game Over de la fiecare.

| Razvica a răspuns:

Prietene pote ca le-ai drogat sau cine stie pote se cred la next top model, dar sfatul meu este sa alegi o fata, alta in afara de alea 12, si cu ele sa ramai prieten, le ai la nevoie pe toate.