| re1111 a întrebat:

de ceva timp m-am indragostit de o fata si nu stiu cum so impresionez ca sa ma placa plz niste sfaturi imi place sa

Răspuns Câştigător
| juky12 a răspuns:

In primul rand ai putea sa pornesti de la ideea ca ea nu e mai buna ca tine si deci nu va trebui sa o impresionezi ci doar sa te faci remarcat.a 2-a parte a problemei e simpla.ca sa te faci remarcat trebuie sa fii tu insati in prezenta ei.in functie de personalitatea ta poti incerca o abordare directa(gen salut sunt... ce zici mergem la o cafea?)sau poti fi ceva mai subtil si sa ii sugerezi ca iti place de ea DOAR daca esti sigur ca si ei ii place de tine.si cum am zis mai sus.tot ce trebuie sa faci este sa ai incredere in tine si sa fii tu insuti in preajma ei.restul vine de la sine.(probabil ca un parfum haine curate si freza nu ar stricalaughing ) bafta

| Emin90 a răspuns (pentru juky12):

Tu dai sfaturi ma? putin mai sus te plangeai ca ejaculezi prematur rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Iţi place să dai fundă, dar sa pui virgulă, nu-ţi place?

| CrisDdf a răspuns:

Da-i flori laughing

| Pufuleteeee a răspuns:

Pai...da-i sfaturi, cand cere ajutor fii primul care il ofera, vorbeste cu ea, cere-i nr de tel, id-ul de mess... vorbiti si voi. si poate totul va veni de la sine happy. Fundita?puppy dog eyes