| Drevolver a întrebat:

Sall TPU, deci astazi am i-am facut degetica iubitei mele
Am intrat doar vreo 4 cm si pe partea peretelui vaginal de sus erau niste.
bilute, foarte multe, si o durea foarte tare.

Ce sunt bilutele alea? E bolnava? E o infectie?
Tin sa mentin ca dupa 2 ore inca imi mirosea degetul mijlociu foarte urat

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar un medic ginecolog pe baza observatiei directe a starii mucoasei care acopera peretele intern al vaginului, se poate pronunta/exprima in privinta naturii respectivelor excrescente. Mirosul urat al secretiei existente in vagin se poate datora unei infectii bacteriene sau fungice a carei natura se poate determina prin analizare in laborator a unei probe de secretie vaginala care necesita un tratament cat mai rapid. Multa sanatate!

| Randomuser2000 a răspuns:

Da i-ai facut o cu rigla atasata de deget?