| ashmeker a întrebat:

eram aseara pe facebook si o fata mi-a scris ceau eu i-am raspuns dupa care m-a intrebat ce fac si dupa m-a intrebat daca am prietena am zis ca nu si a inchis subiectu asta posibil sa i placa de mine? vorbim pe fb dess oare i place de mine?

Răspuns Câştigător
| Coco08 a răspuns:

Foarte mai sunt sansele sa-i placa fetei de tine, deoarece te-a intrebat daca ai prietena. Daca o simpatizezi, ar trebui sa-i scrii, sa vezi ce-i place, si poate iese cevahappy Bafta!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa-i placa ei sau sa fi intrebat pentru o prietena de-a ei.
Ai rabdare si o sa afli.
Ai putea s-o intrebi si tu exact acelasi lucru si daca iti da replica "de ce te intereseaza" ii spui ca si ea te-a intrebat, asa ca e normal sa vrei sa stii si tu, poate o placi si n-ai curaj sa-i spui...
happy

| neutrino a răspuns:

Este posibil sa faci parte din acel grup. Fata a facut aseara o statistica printre cunoscuti si nu numai.

| ashmeker explică:

Vas da la tti funda dar nu am cum va multumesc mult