| Danysan a întrebat:

Sall TPU-M-am indragostit de o fata si o iubesc mai mult ca pe mine.Adica Enorm. Vreau un sfat sa imi mai revin.Si ea ma Iubeste pe mine, dar eu sunt lesinat dupa ea.Stiu ca e Bine dar uneori Inima imi bate sa imi sparga pieptu numai cand ma gandesc la ea.Ceva sa ma mai calmez. Multumesc!

27 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e deloc cazul sa te mai "calmezi",traieste clipele astea in toata intensitatea lor,nu le vei simti de multe ori in viata si iti vor lipsi teribil cand se vor sfarsi!
Pentru ca se vor transforma,mereu in altceva,mai profund,mai total,mai frumos,dar altfel!
Stai si viseaza, imagineaza-ti cum ar fi sa fie langa tine, ce-ati face, cum te-ar privi, cum ar rade.....si pastreaza, conserva-ti starea!
E minunat sa fii indragostit!happy

| Danysan explică (pentru greece12):

Ododoo aveam nevoie de sfatu tau si de incurajare Multumesc!

| greece12 a răspuns (pentru Danysan):

Oricand doresti si din toata inima!happy

| Do??a a răspuns:

Ce romantic.batting eyelashes
Ce sfaturi îți trebuie? E bine așa domne. laughing
Ce n-aş da să am parte şi eu de o aşa iubire.

| Danysan explică (pentru Do??a):

Ca sa ai parte de asa ceva, uneori ca fata trebuie sa dai si tu cel putin pe jumatate iubire ca el sa te iubeasca maxim.Multumesc!

| Killaritza a răspuns:

O sa simti asa foarte rar sau deloc asa ca ar fi bine sa profiti de situatie... iubiti`va si aveti grija de voi..Incerca sa va vedeti mai rar ...asa nu se duce dragostea asa repede :*

| Kalla a răspuns:

Nu este leac pentru iubirea adevarata! De ar fi toti baietii asa.

Sa va tina! happy

| Danysan explică (pentru Kalla):

Multumesc Frumos sa te auda puppy dog eyes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma Danysan, de unde iei intrebarile astea? Se cunoaste de la o posta ca unele postari ale tale, atat intrebari cat si raspunsuri, sunt luate de undeva, iti demonstrez daca doresti laughing

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu te-ai mirat cum de scrie bine si ai cautat sa vezi daca nu a dat copy paste de undeva? laughing
cred ca a dat copy paste si de data asta, dar ca sa nu se dea de gol, a scris cu litere mari unele cuvinte cum o face de obicei.

| Florenta16 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nu a dat copy paste de niciunde, cunosc situatia lui foarte bine si o cunosc si pe fata aceea, asa ca inainte sa stiti exact adevarul, mai taceti din gura!

| Florenta16 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Si cica sa te pui la mintea prostilor straight face

| Danysan explică (pentru CoquineNoire):

Amice fata asta a inceput sa ma faca sa scriu si mai bine laughing -asa ca pentru tine!

| Danysan explică (pentru anonim_4396):

Vecine m-ai jignit enorm, diseara daram balconu cu tine cu tot laughing. Glumesc -Unde ai vazut ma ca fac eu plagiat -da sa vada si Ochiu meu.Ca pentru tine, tot ceea ce scriu sunt ideile mele.Ai grija!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

Mai Danysan, scurt si la obiect, deocamdata nu e timpul sa gandesti cu sufletul, gandeste cu capul, nu lasa sentimentele sa o ia razna ca se prinde gajica si esti halit! Te papa aia cu fulgi cu tot laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Stiu eu ce stiuwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florenta16):

Daca te-ai pus ai devenit si mai proasta laughing) ce sa-ti fac daca te bagi unde nu-ti fierbe oala. Crezi ca era nevoie de interventia ta? urato!

| Danysan explică (pentru anonim_4396):

Idee e ca Florenta nu e chiar asa urata si daca ai vedea-o ai cam saliva dupa ea amice.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

Bai nenea Danysan, ideea e ca daca e isteata nu ia in considerare replay-ul meu, cat despre salivare n-ai sa vezi asa ceva din partea mea, eu merg pe premisa ca nu exista frumos sau urat, la mine conteaza caracterul. sunt sigur ca ai scris faza cu salivarea ca sa cresti in ochii eilaughing e veche oh go on dar te rog sa-ti dai seama ca nu are decat 16 ani, daca ai are si pe-aia

| Danysan explică (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danysan, sunt fericit pentru tine dar asta e, nu e leac, sau poate e big grin. Mai uitete si la altele cand nu e ea in preajma si poate iti mai trecewinking
Good Luck!

| Florenta16 a răspuns:

Nu exista leac! Continua tot asa!

| kiv1990 a răspuns:

Frate asta e rau, nu te poti gindi si la altele, am trecut si eu prin asta
aici te ajuta doar timpul
sau o daca te inseala cu alt cineva

| hhhapciuuu a răspuns:

: XXX ce dragut. dar nu cred ca mori din asta. laughing baietii

| C26 a răspuns:

Off. cat de dragut puppy dog eyeshee hee

| Goaga_Grigoras_1998 a răspuns:

Asculta Parazitiiwinking