| angelo400 a întrebat:

Mie imi place de o fata foarte mult si cred ca si ei ii place de mine dar de fata aia ii place si lu varul meu si daca ii spune s-ar putea sa o pierd. Cum fac sa o indepartez de varul meu si sa stea cu mine?

Răspuns Câştigător
| CandyღDulceata a răspuns:

Buna happy pai spune-i varului tau cumva (aduceti vorba de fata aia ) si spune ceva de ea ai auzit ca are prieten sau ai auzit ca a spus ca i place de... exista mai multe metode sa-l indrepti impotriva ei ...sau pe ea impotriva lui oricum fai sa se certe.happy sper ca te am ajutat eu asa fac happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Degeaba o plac mai multi baieti daca ea te place pe tine, fi optimist

| CandyღDulceata a răspuns:

Heei :*:*:*:* Mersiii de funda Pupicii puppy dog eyes!:X

| LoveBreakdance2 a răspuns:

Trebuie sa fii sincer cu ea. Daca nu la sfarsit tot o sa afle si o sa te urasca. big grin Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| Blasstoisse a răspuns:

Deci: ia un par si intra la varutau in camra cand doarme! tinteste bine capu! si apoi dai!