| ionutz70 a întrebat:

Prietena mea este mai mica ca mine si este virgina si m-a intrebat daca mi-am inceput viata sexuala si am zis ca nu... este o rusine? Si le-ar deranja pe fete daca mi-as fi inceput-o?

14 răspunsuri:
| PisSsy a răspuns:

Fetele stiu ca baietii isi incep viata sexuala mai repede, eu zic sa recunosti mai bine si sa-i explici ca ti-a fost rusine sa-i spui de prima data crezand ca o sa o deranjeze, dar ai ajuns intr-un final la decizia de ai spune, fi sincer cu ea ca te va intelege tongue

| Wihox a răspuns:

Nu man. De ce sa fie. Tu te-ai simti mai bine daca ai stii ca ea a facut-o de 10 ori?

| RAY a răspuns:

Ionutz ai fost sincer de ce sasi fie rusine, rusine sasi fie daca minti nu daca spui adevarul, pe fete le deranjeaza doar daca spui ca esti falit nu virgin man

| Danysan a răspuns:

Cred ca o fata te aprecieaza mai mult daca esti.Depinde si de persoana aici. Oricum nu cred ca ar fi dezamagita vreo fata daca ai fi Virgin si ea la fel(a). Poate ti se pare ciudar dar sunt fete care cauta sa se culce cu baieti virgini pentru ca e ceva mai unic cu toate ca ele nu mai sunt.Cum de fapt sunt si baietii dupa fete Virgine.Cum ai gandii cel ami oki e sa fi. Depinde si de varsta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici o rusine in asta. Si din nou, nu le-ar deranja nici daca ti-ai fi inceput-o. Este un lucru firesc, si normal si nu este privit cu ochi rai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rusine nu e, prietena ta chiar ar trebui sa fie amndra ca nu esti un fustangiu.

| Miky1 a răspuns:

Da,intr-un fel.Vor sa inceapa cu un barbat care are cat de cat experienta.Doi virgini, nu iese prea placut..Stiu cazuri multe

| Danysan a răspuns (pentru Miky1):

Ma faci sa rad -Nu iese prea placut -Preferi unu care sa ti-o traga sa iti sara capacele din prima sau un baiat care e mai tandru si mai atent cu tine si care pe parcurs poate invata?

| ClAudiaAlex a răspuns (pentru Danysan):

Daca te culci prima data cu un baiat care nu este virgin nu inseamna ca te va *** de nu mai poti, contrariul! daca ii pasa de tine poate face din asta o experienta nemaipomenita. Iar baiatul ala tandru, da, invata pe percurs si e frumos sa invatati impreuna dar pana ce invatati. abia a 3/4 oara va putea sa o penetreze in totalitate...:-

| Miky1 a răspuns (pentru Danysan):

Hai sa fim seriosi...nu stii peste ce dai. Oricum ar fi se lasa cu repercursiuni.E prima iubire "doar"

| alexmarton a răspuns:

Eu am inceputo de la 13 ani, e vreo rusine?

| OanaMada a răspuns:

Nu cred ca le-ar derajna.Ba din contra fetele virgine au nevoie de un partener mai experimentat.

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Nu,nu este o rusine si nu vad de ce le-ar deranja pe fete ca ai facut-o, conteaza sa iubesti o fata si sa fi sincer cu ea.

| Costea_Mihai_1994 a răspuns:

Nu e rusine si nu cred ca le-ar deranja, in primul rand nu este reaba lor si fi sinecer cu ia.