| Danysan a întrebat:

Sall TPU-Voi cum ati reactiona fetelor la o astfel de cerere?-Dar voi baieti daca ati pati asa ceva?-http://a1.ro/news/inedit/cerere-in-casatorie-cu-final-ne asteptat.html.

11 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu credeam ca a zis ca acolo s-au intalnit acum 3 luni, nu ca au fost impreuna. Cred ca nici nu au facut sex laughing. Oricum, eu as face la fel.

| Danysan explică (pentru DracusorImpielitat):

Ce rea esti :-p.Va cere omu si voi va purtati nu zic cum...

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru Danysan):

Da' cum sa reactionez? El era genul de om cu care daca e o fata politicoasa, crede ca il place laughing, daca afla pe calea mai dura, se invata si el minte :-p.

| Danysan explică (pentru DracusorImpielitat):

Pai si unde a gresit ma nene ...sti tu ca nu il placea aia :-p

| mat31new a răspuns:

PAGE NOT FOUND! - este cumva cererea intr-un mall si fata il loveste cu o chitara?

| Danysan explică (pentru mat31new):

Aia -cred ca au facut ceva cei de la TPU laughingde nu mai merge url cum trebuie.

| mat31new a răspuns (pentru Danysan):

Pai... El zice ca au fost impreuna de 3 luni; este un timp destul de scurt pentru a cunoaste o persoana atat de bine incat sa o ceri in casatorie.

| Danysan explică (pentru mat31new):

Oricum pe bune ai ma frate cu chitara in cap -rolling on the floorNu e de ras -iti dai seama cum s-a simtit ala -cu atata lume cand l-a vazut asa... putea si ai sa-i zica nu sunt pregatita sau simplu nu -Eu oricum cred ca nu-l iubea ca nu facea asa daca tinea la el.

| greyhound a răspuns:

Nu merge linkul si din ce povestiti aici nu stiu faza dar daca ziceti ca i-a dat aia cu chitara in cap, pai ii faceam chitara fular daca eram in locul aluia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-mi arati olteanca aia cu sanii mari, vrei sa ti arat si eu ceva mare? laughing palma

| Kattth a răspuns:

Penibil. Nu mi-ar placea sincera sa fiu. Dar nici nu as reactiona asa. Probabil l-as lua de acolo mai repede sa plecam acasa laughing