| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa imi lăsaţi întrebări ok pentru un Q&A si cine lasă multe intrebari bune primeşte fundă (scuzaţi categoria)

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! O persoana din 3 a raspuns cel putin o data in viata la astfel de intrebari! Iti voi lasa mai jos cateva intrebari care cu siguranta va incanta persoana interogata:
Crezi ca vei ajunge in rai daca vei fi bun?
Crezi ca o sa mai apara vreo aplicatie de socializare, la cate sunt acum?
De ce prajiturile se numesc prajituri daca nu sunt prajite?
Ce e e cel mai rau, sa esuezi sau sa nu incerci?
Daca moneda nationala ar fi "fericirea", cat de bogat ai fi?
Cum ai prefeta sa fi:un geniu stresat sau un prost fericit?
Daca ai castiga 1 milion de euro, ai renunta la ce faci acum?
Daca ai fi o masina, ce model ai prefera?
Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
Ce piesa iti face"pielea de gaina"?
Meriti"a doua sansa"